Hakkımızda

Merhaba,

Nümismatik camiasında eskiye dayalı çalışmaları olan ve toplama merakını siz değerli koleksiyonerlere ulaştırmak için gereken yolları izleyen,modern çağın izinde ilerleyen müzayede firmasıyız.

Faaliyetlerimiz ; Nümismatik,Efemera ve Filateli konularında,mezatlar düzenleyerek koleksiyonerlerin eksiklerini tamamlamasında öncülük etmektir. Bu husus da,koleksiyon fazlalıklarınızı veya toplu koleksiyonunuzu müzayedelerimizde değerlendirebilirsiniz.Toplamakta olduğunuz veya geçmişten size ulaşmış nümismatik konulu ve yasal çerçevenin belirlemiş olduğu ölçüde,ürünleriniz var ise bu husus da ücretsiz ekspertiz hizmeti de vermekteyiz.

Felsefemiz ; Dürüstlük,kalite ve güven üzerine kurulmuştur. Biz de,geleceğe miras bırakmak,var olanı eksiltmeden,değerini arttırmak,gelecek kuşaklara aktarmak amacı ile Hermes-Nokta Mezat ekibi olarak bu misyon ve vizyon ile kendimize her zaman bir adım önde olacak şekilde çalışmayı amaç edinerek,bu siteyi hayata geçirerek siz değerli koleksiyonerlerin hizmetine sunma kararı verdik.

Saygılarımızla.

HERMES-NOKTA MEZAT MÜZAYEDECİLİK

Timuçin ÇETİNKAYA